MÖBLER / Byråar, sekretärer / Tallboy 6525562
nr 652 5562
Tallboy
6 lådor, Valnöt, längd: 56, djup: 42, höjd: 143
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 23 augusti 2010
kl 19:28:00
200 kr
800 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.600 kr
2.200 kr
6
2.200 kr
6
ledande budet*
2.800 kr